Belangrijke Updates van Zwemschool Druppel 2025

We willen u graag informeren over enkele belangrijke wijzigingen en mededelingen die van invloed zijn op uw bezoek aan Zwemschool Druppel. Lees verder voor meer details.

Nieuwe Tarieven per 1 januari 2025

In overeenstemming met onze jaarlijkse afspraken met onze zwembadleverancier, zijn we gerechtigd om onze tarieven aan te passen. Vanaf 1 januari 2025 gelden de volgende tarieven:

  • Turbo A Diploma: €890
  • Reguliere of losse lessen: €16,00 per les
  • Inschrijfgeld: €30
  • Afzwemkosten: €30

We danken u voor uw begrip en uw blijvende vertrouwen in onze zwemschool.

Nieuw Parkeersysteem bij het Sloterparkbad

Vanaf heden wordt er een nieuw parkeersysteem ingevoerd bij het Sloterparkbad. Dit systeem is bedoeld om voldoende parkeerplaatsen beschikbaar te houden voor bezoekers.

  • Eerste 5 uur parkeren: gratis
  • Na 5 uur: €3,50 per uur (max. €50 per dag)

Hoe werkt het?
1. Inrijden: Neem een parkeerkaart bij de slagboom en bewaar deze goed.
2. Uitrijden binnen 5 uur: De slagboom opent automatisch door kentekenherkenning of via de parkeerkaart.
3. Uitrijden na 5 uur: Voer uw kaart in en betaal met pin of telefoon.

Bij verlies van uw parkeerkaart kunt u tegen een vergoeding van €25 een nieuwe kaart ophalen bij de receptie.

Belangrijke regels:
• Parkeer alleen binnen de vakken.
• Rij stapvoets en geef voorrang aan voetgangers en fietsers.

Voor meer informatie kunt u terecht op de website van het Optisport Sloterparkbad of bij de receptie.

Schoenen op de zwemvloer

Om de hygiëne op onze zwem- en douchevloeren te waarborgen, is het dragen van schoenen niet toegestaan in deze ruimtes. Wij vragen u vriendelijk deze regel te respecteren. Uw medewerking wordt zeer gewaardeerd.

We danken u voor uw begrip en inzet om samen een prettige en veilige omgeving te behouden. Voor vragen of meer informatie staan wij altijd voor u klaar.

Met vriendelijke groet,

Het team van Zwemschool Druppel

Hulp nodig?